top of page

APARTMÁN VO

VYSOKÝCH TATRÁCH -  VAŠA DOVOLENKA

NA SLOVENSKU

 

award.png
Solisko.jpeg

VITAJTE

Patricia-Majo.jpeg

O NÁS

Apartmán Patris 33

Vitajte v našom krásnom a útulnom apartmáne na úpätí hôr v blízkosti mnohých prírodných a historických pamiatok. Užite si svoj pobyt v najmenších veľhorách na svete!

Apartmán je súčasťou apartmánového domu Patris, ktorý sa nachádza v Tatranskej Štrbe vo Vysokých Tatrách. Ak ste pripravení vychutnať si okolité ticho, relax a pohodlie, získať novú energiu a nadýchať sa čerstvého tatranského vzduchu, či vychutnať si rôzne možnosti vyžitia – od športových aktivít, cez poznávanie pamiatok až po zábavné atrakcie, neváhajte nás navštíviť vo dvojici alebo s rodinou!

Ahoj, volám sa Patrícia. Spolu s manželom Majom máme radi hory v každom ročnom období - turistika v lete alebo lyžovanie v zime! Radi cestujeme a spoznávame život v iných krajiných a kultúrach, uvedomujeme si preto dôležitosť dobrého ubytovania.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli ponúknuť náš apartmán na prenájom v prekrásnych Vysokých Tatrách. Naším cieľom je vytvoriť útulné a pohodlné ubytovanie, ktoré poskytuje našim hosťom tú najlepšiu starostlivosť.

bottom of page